Nasz zespół

madzia

Madzia

Zawsze uśmiechnięta barmanka, która nigdy nie przestaje mówić. Mówią, że potrafi przekrzyczeć pub pełen klientów. Podobno też nie spóźnia się do pracy. Zdecydowanie nie lubi wstawać rano. Aktualnie całą swoją energię skupia na nauce pływania. Najstarsza stażem w naszej ekipie.

Ulubione piwo

michal

Michał

Manago całego zamieszania! Stara się by wszystko w pubie grało jak należy. Nawet niepoprawni optymiści już nie wierzą, że kiedyś wygra naszą ligę THNL. By obejrzeć mecz NBA potrafi nie spać całą noc. Mówią na mieście, że potrafi śpiewac. Nawet mu to wychodziło na Powidz Jam Festiwal.

Ulubione piwo

maciej

Adam

Krążą legendy, że zamiast pensji woli zdegustować wszystkie nowości piwne z dostaw. Jest też zwolennikiem zmian obsługujących zamknięte imprezy osiemnastkowe. Nasz firmowy kierowca plenerowy.

Ulubione piwo

olek

Olek

Nasz naczelny sensoryk piwny w Cooliozum. Człowiek, który o jednym piwie potrafi opowiadać nawet godzinę. Dumny Jepiwkowicz i oddany fan Roberta Makłowicza. Pierwszy tancerz skorzęcińskich plenerów.

Ulubione piwo

norman

Norman

BeerGeek jakich mało - szerzy piwną rewolucje tam gdzie inni nie docierają. W wolnym czasie po pracy lub chodzić do... baru. Dusza towarzystwa oraz Cooliozalna "złota rączka". Najlepszy barista w Coolu - najbardziej lubi "taką siekierkę".

Ulubione piwo

marta

Marta

Największy fan hip hopu w naszym składzie. Tego patriotycznego również. Nasza multilingwistka, która potrafi zagadać klienta nawet po norwesku. Po godzinach lubi wskoczyć za konsoletę i stworzyć konkurencje dla DJ bObo. Znana z kobiecej ułomności geograficznej, przez którą potrafi zadzwonić do szefa w środku nocy pytając o drogę.

Ulubione piwo